Dovolená v karavanu aneb i cesta může být cíl!

Zavřete oči a představte si ten klid všude kolem. V ohni praská hořící dřevo a je cítit vůni čerstvě opečených špekáčků. A k tomu všemu ten nádherný výhled na jezero! Nikde ani noha. Toto krásné místo jste si našli sami už před pár dny a nocleh tady vás nestál ani korunu a přitom máte veškerý komfort, na který jste zvyklí z domova, pevnou postel, kde vás netlačí kamínky do zad, je vám teplo a na krásný a čistý záchod a do sprchy můžete jít v noci bez baterky a nemusíte se přitom ani oblékat nebo obouvat.

V karavanu se dá přespat třeba u jezera.

V karavanu se dá přespat třeba u jezera.

Kempování je krásná věc a všichni ji milujeme. Dovolená a různé výlety s karavanem nebo obytným autem patří mezi oblíbené varianty, jak takovou cestu podniknout. Máte naprostou svobodu pohybu a můžete přespat kdekoliv se vám bude zrovna chtít a líbit, aniž byste museli dlouho do noci jezdit a složitě hledat vhodné ubytování v soukromí nebo si rezervovat a platit vaši dovolenou složitě a dlouho dopředu.

Obytný automobil společnosti Hobby - SRN Model OPTIMA T75 HGE

Náš vůz, kterým můžete vyrazit na dovolenou v karavanu. Obytný automobil společnosti Hobby – SRN Model OPTIMA T75 HGE.

 

Při dovolené v karavanu tyto věci řešit nemusíte. Stačí jen nasednout a vydat se vstříc dalším dobrodružstvím. Ano, musíte vlastnit řidičský průkaz, složit nějakou vratnou zálohu a trošku se zamyslet, co všechno chcete při vaší cestě zažít… A nebo nemusíte! I cesta totiž může být cíl! Pokud se vám někde zalíbí, tak můžete zastavit, prozkoumat okolí a nebo si jen tak odpočinout a strávit zde pár hodin či dní a vyrazit zase spokojeně dál na cestu.

Dovolená v karavanu - i cesta může být cíl.

Dovolená v karavanu – i cesta může být cíl.